Portál pro uživatele dopravy a přepravy materiálu, strojů a zařízení, minerálů a surovin, těžebního, stavebního průmyslu a důlní činnosti česky deutsch english


Rozšířené ...
Výrobky a služby kategorie i-TES: Internetový Technicko-Ekonomický Server

Výrobky a služby kategorie

i-TES > Díly a příslušenství dopravníků > Ostatní díly a příslušenství pro dopravníky > Těsnící systémy dopravníků SPILL-EX | VVV MOST spol. s r.o.

Výrobky a služby kategorie


Kontakt

Kontakt:Ing. Petr Zelenka
Mob.:+420 777 748 207
E-Mail:zelenka@vvvmost.cz


 

 

VVV MOST spol. s r.o. i-tes doporučuje

Společnost je zaregistrována na portálu i-TES

 

Výrobky a služby kategorie Těsnící systémy dopravníků SPILL-EX

 

 

 

Počáteční aktivity byly zaměřeny převážně na expertizy týkající se problematiky dopravních pásů. Během dalších let byla činnost firmy postupně rozšiřována a v současné době nabízí komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků.

 

Přejít na produkty a služby >>>

  Obchodní jméno:
VVV MOST spol. s r.o.
Sídlo společnosti:
Topolová 1234, 434 01 Most, ČR
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
IČ:
00526355
DIČ: CZ00526355
Spisová značka: C 32 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
Datum vzniku: 15. srpna 1990
Základní kapitál: 11.700.000 Kč
Webová stránka: http://www.vvvmost.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/VVVMOST/

 

 

 

Těsnící systémy SPILL-EX 

 

Utěsnění pro pásové dopravníky jsou důležitou součástí na každém zařízení s pásovou dopravou, obzvláště na přesypových místech. Zavedení dlouhých gumových postraních pásů jako utěsňovačů zabraňuje pouze v malém rozsahu problémům při přechodu dopravovaného materiálu na dopravník. Tato běžná gumová utěsnění vrhají na provozovatele zařízení vícero problémů, neboť nemohou nabídnout utěsnění na delší časové období. Neúměrné opotřebení má za následek chybné utěsnění a následné opravy si vyžadují spoustu času, čímž narůstají nákladné prostoje.

 

Výhody:

Snadná a rychlá montáž na nových nebo stávajících dopravnících, ušetřený čas i peníze. Utěsňovací bloky umožňují jednoduché nastavení v malých rozmezích snadnější, ale jistější kontakt utěsňovacích bloků s pásem umožňuje dokonalé utěsnění guma, vysoce odolná proti opotřebení garantuje dlouhou životnost. Jednoduchá výměna, neboť každý blok může být vyměněn nezávisle na ostatních. Elasticita utěsňovacích bloků zabraňuje natržení pasu a tím zaručuje i dlouhou životnost.

 

 

 

Nosné desky "SPILL-EX"

 

Desky jsou vyrobeny z oceli 37 a dodávány v elektrolyticky pozinkovaném provedení. Každá deska je 1200 mm dlouhá a dohromady může nést 8 těsnících bloků. Jiné délky nejsou dodávány, zkrátit se tedy mohou. Desky z jiných materiálů je možné na požádání dodat. Desky jsou vždy stejné, ale mohou být montovány dvěma způsoby.

 

Typ HDS - ohnutou hranou na dolní straně k postrannímu utěsnění předávací násypky. Typ HDR - ohnutou hranou na dolní straně k zadnímu utěsnění předávací násypky

 

Díky univerzálnímu tvaru může být systém nainstalován na každý druh pásového dopravníku.

 

 

Systém se skládá ze tří základních komponentů:

  • jednoduše instalovatelné nosné desky (1)
  • utěsňovacích gumových bloků (2)
  • ozubených svěracích třmenů (3)

 

Gumové těsnící bloky "SPILL-EX"

Bloky jsou vyrobeny ze speciální gumy s tvrdostí 58 stupňů Shore. Elastické vlastnosti a vlastnosti zpomalující opotřebení mohou být u této gumy plně využity. Díky elasticitě a měkkosti této gumy nemůže dojít k poškození pásu nebo k tvoření rytých stop. Gumové těsnící bloky se přizpůsobí každému tvaru pasu. Tím, se dosáhne ideálního utěsnění a zabránění úniku materiálu z pasu. Každý blok je možné svisle posunout až o 70 mm. Těsnění lze použit při teplotách -20 až +60 stupňů Celsia. Těsnící bloky jsou k nosné desce uloženy tak, že mohou být horizontálně k ploše uvolněny a vyměněny.

 

 

Svěrací třmeny "SPILL-EX"

Ozubené svěrací třmeny jsou stejně jako nosné desky vyrobeny z oceli 37 a elektrolyticky pozinkovány. Každý třmen má 6 zubů. Zuby, které jsou vedeny jedním směrem, zabraňují nadměrnému pohybu bloků, ale zároveň umožňují nastavení blíže k pasu. Díky třmenům jsou udržovány gumové bloky ve stabilní pozici. Díky této sendvičové konstrukci je nemožné, aby vybočením pasu byly bloky odchýleny od nosné desky.

 

 


VVV MOST spol. s r.o.

Společnost VVV MOST spol. s r.o. byla založena v roce 1990. Počáteční aktivity byly zaměřeny převážně na expertízy týkající se problematiky dopravních pásů. Během následujících let byla činnost firmy postupně rozšiřována a v současné době nabízíme komplexní služby v oblasti projekce, výroby a údržby pásových dopravníků a dodávky zařízení na třídění kameniva, štěrků a písků. Zákazníci mají k dispozici ve skladovém areálu v Bylanech náhradní díly, příslušenství pásových dopravníků a materiály pro údržbu v hodnotě cca. 15 milionů Kč. Společnost zajišťuje 24 hodinový servis, který umožňuje okamžitě reagovat na havarijní situace u zákazníků.

 

V posledních letech investuje společnost VVV MOST spol. s r.o. ročně miliony Kč do oblasti vývoje a výzkumu dopravníků, do vývoje speciálních měřících přístrojů a firem, které vyrábí náhradní díly a příslušenství pro pásové dopravníky. V roce 1996 byl navýšen základní kapitál společnosti na 3,9 milionu Kč, a v roce 2008 na 11,7 milionu Kč. Společnost zaměstnává okolo 100 zaměstnanců a průměrný roční obrat činí 160 až 180 milionů Kč. Od svého vzniku v roce 1990 dosáhla společnost VVV MOST spol. s r.o. celkového obratu více než 3 miliardy Kč.

 

 

  více o společnosti >>>


 

 

 

Reklama: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RNDr. Jaroslav Jochman

 

"Analýzy, školení, expertýzy a odborné poradenství v oblasti pásové dopravy"

+420 777 748 205

info@i-tes.com

 

Zakladatel a generální ředitel VVV MOST spol. s r.o. Mimo hlavní činnosti podniku, který v roce 1990 založil (výroba, servis, odborné expertiz dopravních pásů, vč. výzkumu a vývoje), je lektorem podnikatelů a manažerů.

QR kód - kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajímají Vás širší informace o společnostech ve Vašem oboru?

Pomůžeme Vám analyzovat Vaše odvětví trhu a dodáme Vám více informací o firmách v oboru.

 Zaregistrujte se do programu STANDART nebo PREMIUM

Registrovat společnost můžete telefonicky na čísle +420 777 748 228 nebo na E-mailu: info@i-tes.com.


Objednejte si základní nebo pokročilou ekonomickou analýzu společnosti

Napište nám na email info@i-tes.com jméno Vámi vybrané společnosti. Další informace Vám rádi zašleme.


Hledáme EXPERTY pro jednotlivé kategorie katalogu.

Máte mnohaleté zkušenosti v oblasti zaměření portálu? Pošlete nám základní údaje o své osobě a své zkušnosti na E-mail: info@i-tes.com

 


Zdroj dat
http://www.vvvmost.cz/tesnici-systemy-dopravniku-spill-ex/


i-TES | Varga Tomáš: Tel.: +420 777 748 228 | info@i-tes.com | http://www.i-tes.com


 © 2006-2020 Insion